Trzy miesięczne szczenię Cairn terrier Suede

Trzy miesięczne szczenię Cairn terrier Suede

Zasady rezerwacji szczenięta cairn terrier w Hodowla Edeus (FCI)
Kontakt: Helena Sutton - tel 509 622 207 

    1. W sekcji Szczenięta zapoznaj się ze wszystkimi dostępnymi maluchami Cairn Terrier.
    2. Napisz do nas e-mail, uwzględniając w nim pragnienia, potrzeby Twojej rodziny oraz informacje kontaktowe. Jeżeli wolisz wypełnij jedynie formularz zgłoszeniowy. Wszystkie informacje które do nas przesyłasz są poufne i jedynie dają nam wyobrażenie szczenięcia Cairn terrier którego szukasz i które będzie najlepiej odpowiadać Twojej rodzinie.
    3. Pamiętaj przy rezerwacji o tym, że płeć będzie miała wpływ na temperament twojego szczenięcia. Informacje które do nas przesyłasz, pomogą nam na przygotowanie wskazówek dotyczących opieki nad wybranym maluchem.
    4. Umów się na odwiedziny szczeniąt. Po wcześniejszej wspólnej konsultacji, szczenięta cairn terrier będą przydzielane do rodzin. Przydzielanie szczeniąt odbywa się w kolejności dokonanych rezerwacji.
    5. Potwierdź rezerwację przesyłając depozyt zabezpieczający Twoją rezerwację. Jeżeli anulujesz swoją rezerwację przed dokonaniem wyboru, to złożony przez Ciebie depozyt jest Tobie zwrócony.
    6. W przypadku, gdy zrezygnujesz z odbioru wybranego przez siebie szczenięcia, depozyt jest bezzwrotny. W zależności od potrzeb istnieje możliwość dodatkowego przechowania malucha Cairn Terrier w naszym domu, opłata hotelowa do uzgodnienia.

 

Zasady Hodowli Edeus (FCI) 

Hodowla Cairn Terrierów Edeus jest zarejestrowana w Polskim Związku Kynologicznym (ZKwP) oddział Sopot w Federation Cynologique Internationale (FCI) oraz w Midland Cairn Terrier Club. Sprzedajemy nasze szczenięta jako zarejestrowane w Polskim Związku Kynologicznym. Wszystkie szczenięta mają wszczepiony micro-chip. Jesteśmy pod opieką jednej kliniki weterynaryjnej Vet-care.pl w Gdyni. wszystkie szczenięta są zaszczepione oraz odrobaczone odpowiednio do wieku a ich rejestry są podpisane w książeczkach zdrowia lub paszportach.Poddajemy kontroli nasze szczenięta na dziedziczne nieprawidłowości. 

Rezerwujemy sobie prawo do zatrzymania któregokolwiek ze szczeniąt,  które myślimy, że posiada  zalety potrzebne w naszych przyszłych planach hodowlanych. Sprzedajemy nasze szczenięta po tym jak odpowiednio zostały odchowane w rodzinie - czyli ok. 9,5 tygodnia. Przygotowujemy pisemną umowę kupna/sprzedaży, która jest podpisywana przez obydwie strony. 

Uwagi dodatkowe:

Pamiętaj że młode szczenię cairn terrier może posiadać "potencjał wystawowy", jednakże nie może mieć zagwarantowanej jakości wystawowej. Ustalenie czy szczenię dorównuje do standardu jest możliwe dopiero w wieku pomiędzy 6 a 12 miesiącem.

Szczenię nie posiadające "potencjału wystawowego" ma wielką szansę posiadania jakości swoich rodziców. Na ringu wystawowym według wszelkiego prawdopodobieństwa brakowałoby mu bardzo mało do bycia konkurencyjnym, a Ty nie dostrzegł byś różnicy gdybyś nie zapytał i.e. brak ząbka.

Wszystkie szczenięta Cairn Terrier rodzą się i wychowują w naszym domu. Każde z nich jest przez nas kochane, starannie socjalizowane do bycia towarzyszem rodziny z dziećmi oraz przygotowywane na przygodę na ringu wystawowym. Będziemy kontynuować ustalanie wysokich standardów poprzez hodowanie zdrowych oraz pięknych Cairnów w ich budowie jak i temperamencie, a w szczególności CZŁONKA TWOJEJ RODZINY!

Zawsze służymy pomocą rodzinom we wszelkich pytaniach dotyczących rasy Cairn Terrier, ich żywienia, wychowania oraz trymowania. Jesteśmy przeciwni masowym hodowlom produkującym zdziczałe zalęknione szczenięta, bez metryk Polskiego Związku Kynologicznego często w atrakcyjnnie niskich cenach. Z głębi serca odradzamy psiaki jeśli nie znają Państwo przodków z czterech pokoleń oraz warunków w jakich wychowywał się maluch: z dwóch powodów - zdrowie oraz nerwy które Państwo stracą na leczenie chorego psa.

Nie sprzedajemy naszych szczeniąt do sklepów zoologicznych!

 

Script logo