Dostępne szczenięta cairn terrier <br> po INTCH EdeusW'S Astonishing Ashe !

Dostępne szczenięta cairn terrier
po INTCH EdeusW'S Astonishing Ashe !

 

 Cairn Terrier Hodowla Edeus FCI

Hodowla cairn terrier EDEUS FCI jest małą rodzinną hodowlą w północnej Polsce w Gdyni. Nazwa Edeus to imię pierwszego cairn terriera czytane od końca, które upamiętnia naszą najlepszą decyzje dotyczącą wyboru rasy cairn terrier w naszym domu. Jesteśmy zwolennikami domowego wychowania cairn terrierów, gdzie każdy cairn terrier jest w pełni traktowany jak członek rodziny, a  szczenięta cairn terrier wyjeżdżające z naszego domu są starannie socjalizowane z myślą o Was!

Hodowla Edeus jest zarejestrowana w Polskim Związku Kynologicznym, Federation Cynologique Internationale oraz w Midland Cairn Terrier Club w Wielkiej Brytanii. Z racji swojej wspaniałej psychiki oraz bezpretensjonalnego wyglądu psy rasy cairn terrier stały się integralną częścią naszego domowego ogniska,a wyjazdy na międzynarodowe wystawy psów oraz hodowla cairn terrier to nasza pasja!

Nasze Cairn Terriery są kochającymi członkami rodziny, mieszkają z nami, żeglują, podróżują, wychodzą na spacery do lasu oraz na plażę z trójką naszych dzieci - są przyzwyczajone do energicznego domowego otoczenia. Cairn terriery są przyzwyczajone do pluszaków z pokoju dziecięcego  oraz do aportowania piłek do tenisa. Jeżeli bierzesz pod uwagę posiadanie szczenięcia cairn terrier spodziewaj się mnóstwa zabawy, radości i chichotu w Twojej rodzinie. Odwiedź zakładkę 'Szczenięta' z informacjami na temat dostępnych szczeniąt cairn terrier.

Starannie planujemy każde nasze skojarzenie w nadziei na to, że nasze maluchy odziedziczą najbardziej wartościowe cechy wybitnych skandynawskich, angielskich oraz szkockich linii hodowlanych, zawsze  mając na uwadze psychikę, anatomię oraz eksterier. W hodowli cairn terrier EDEUS FCI priorytetem jest uważna selekcja cech tak by utrzymać zgodne z wzorcem, zdrowe, inteligentne, towarzyskie, o spójnym temperamencie cairn terriery. Zawsze dążymy do tego by każde nasze następne pokolenie było równie piękne lub lepsze w jakości oraz by każda rodzina była dumna z posiadania cairn terriera z Hodowli Edeus.

Script logo