Kontakt Hodowla Cairn Terrier Edeus FCI

Helena Sutton

E-Mail: helenasutton@gmail.com

Tel: +48 509 622 207

Adres: Solna 17, 81-577 Gdynia, Pomorskie, Polska

Dystans do Lotniska w Gdańsku 15 min

Od czasu do czasu jest możliwość zakupienia odchowanego i wyćwiczonego Cairna. Wybrane szczenięta cairn terrier często jadą w daleki świat , zawsze pomagamy w spełnieniu warunków eksportowych oraz przygotowaniu maluchów na daleką podróż pod względem transportu oraz dokumentów eksportowych. 
Cairn terriery szybko adaptują się do nowych okoliczności i stają się członkiem swojej nowej rodziny. Jeżeli nie ma Ciebie w domu przez osiem godzin dziennie, może być Tobie trudno ćwiczyć z malutkim szczenięciem, np. załatwianie swoich potrzeb fizjologicznych na dworze. Bądź otwarty na różne możliwości i rozważ zakup starszego szczenięcia lub też bardziej dojrzałego cairn terriera w pełni zsocjalizowanego. Sporadycznie niektóre cairn terriery zostały przeze mnie zarezerwowane jako obiecujące psy wystawowe, wychowywały się w naszym domu - idealny wybór dla pracującej rodziny.

Z przyjemnością odpowiem na wszystkie Wasze pytania dotyczące Cairn Terrierów. Najważniejszym jest, by Twój Cairn Terrier paswał do Ciebie w osobowości, temperamencie oraz WASZE WSPÓLNE SZCZĘŚCIE!

Rekomendowane Linki 

Wspaniała źródło informacji: Banner 

Wyszukiwarka Pedigree:

Zgłaszanie Psa na Wystawy w Polsce: Polski Związek Kynologiczny

Produkty Pielęgnacyjne: Dog-Mat

Karma: Biomill Swiss Professional

Script logo