Szczenięta cairn terrier wrzesień 2018 - Sonata Belzebuba 

Szczenięta rozwój 12 tydzień:
Nasze maluszki wyjeżdżają do nowych domków. Są już trzykrotnie zaszczepione oraz odrobaczone według kalendarza. W naszym domku pozostały już tylko trzy szkraby. Najjaśniejszy chłopak jest kierownikiem zamieszania , jednak dziewczyny także lubią odwdzięczyć się bratu figlami. Maluchy są bardzo radosne i chętnie latają za piłeczkami, lubią podgryzać nasze palce i skakać za szeleszczącymi przedmiotami. Ich rodzeństwo mieszka już w USA, Południowej Afryce oraz Gdyni. Dostaliśmy ostatnio urocze fotki od rodzin, więc na bieżąco będziemy aktualizować rozkoszne chwile maluchów. Dzieciaki zajadają dobrze zbilansowaną karmę firmy Biomill Professional Junior. Apetyt im dopisuje,gdyż maluchy rosną w astronomicznym tempie. Serdecznie zapraszamy chętne rodziny do poznania naszych pieszczochów!

Wszystkie maluchy cairn terrier z jesiennego miotu "Sonata Belzebuba” umieściliśmy poniżej. Nasze szczenięta wyjeżdżają w różne części Polski jak też rozjeżdżają się po świecie, Floryda Arizona Kalifornia (US), Południowa Afryka, Węgry, Litwa, Niemcy, Holandia. Poniżej umieściliśmy foldery ze zdjęciami dostępnych szczeniąt. 

Wszystkie szczenięta Cairn Terrier rodzą się i wychowują w naszym domu. Każde z nich jest przez nas kochane, starannie socjalizowane do bycia towarzyszem rodziny z dziećmi oraz przygotowywane na przygodę na ringu wystawowym. Będziemy kontynuować ustalanie wysokich standardów poprzez hodowanie zdrowych oraz pięknych Cairnów w ich budowie jak i temperamencie, a w szczególności CZŁONKA TWOJEJ RODZINY! 

Szczenięta Cairn Terrier
Script logo