Jesteśmy zrzeszeni w:

Planowane szczenięta Cairn Terrier w Hodowli Edeus (FCI) w 2017

  • DOSTĘPNE NOWE MALUSZKI !!!

    DOSTĘPNE NOWE MALUSZKI !!!


Maluchy będą gotowe  do wyjazdu we wrześniu. Wszystkie dzieciaki wyjadą z kompletem szczepień i odrobaczeń zgodnie z kalendarzem szczepień, będą zachipowane i wykochane. Rodziny zainteresowane pięknym szczenięciem Cairn Terrier, przyszłych zmotywowanych wystawców oraz zainteresowanych rasą etycznych hodowców zapraszamy do Sekcji Dostępne Szczenięta gdzie zamieściliśmy najnowszy folder ze zdjęciami maluchów oraz opis ich rozwoju.

 

Po starannie przemyślanym, zaplanowanym  oraz owocnym skojarzeniu, mamy dwa priorytety prawidłowy zdrowy rozwój szczeniąt oraz socjalizacja każdego malucha. Nasze szczenięta Cairn Terrier są wychowywane z myślą o Waszych dzieciach i Waszym domu.

Każdy szczeniak Cairn terrier jest otoczony troskliwą opieką swojej matki a naszym zadaniem jest staranne dopilnowanie by każde szczenię dostawało tyle samo miłości. W miarę zapotrzebowania na mleko oraz w zależności od ilości pokarmu produkowanego przez matkę, nasze szczenięta są dokarmiane specjalnym mlekiem dla szczeniąt. Ze względu na to że szczenięta są malutkie oraz delikatne, cairnia rodzina mieszka w zaciszu naszego domu. W chwili gdy szczeniaki zaczynają pewnie stawiać swoje pierwsze ciekawskie kroki, szczenięta Cairn Terrier mają do dyspozycji nasz ogródek oraz specjalnie przygotowaną piaskownicę.

 

Rodziny zainteresowane maluchem Cairn Terrier o różnych umaszczeniach: pszenicznym, rudawym, pręgowanym, ciemnyny, zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

 

Możesz także dokonać rezerwacji pisząc do nas e-mail na adres helenasutton@gmail.com. W e-mailu, prosimy o uwzględnie pragnień, potrzeb Twojej rodziny oraz informacje kontaktowe.

 

Wszystkie informacje które do nas przesyłasz są poufne, jedynie dają nam wyobrażenie szczenięcia Cairn terrier którego szukasz i które będzie najlepiej odpowiadać Twojej rodzinie. Pamiętaj przy rezerwacji o tym, że płeć będzie miała wpływ na temperament twojego szczenięcia.

 

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące dokonywania rezerwacji prosimy o kontakt teleniczny: + 48 509 622 207.