Jesteśmy zrzeszeni w:

Dostępne szczenięta Cairn Terrier w Hodowli Edeus (FCI)

 

New! 20 października 2012

 

Wszystkie maluchy z jesiennego miotu "W's" rozjechały się po świecie: Floryda (US), Litwa, Polska. Odwiedź zakładkę 'Szczenięta: Planowane mioty' i dowiedz się więcej o naszych zimowych planach na początek roku 2013.

 

Wszystkie szczenięta Cairn Terrier rodzą się i wychowują w naszym domu. Każde z nich jest przez nas kochane, starannie socjalizowane do bycia towarzyszem rodziny z dziećmi oraz przygotowywane na przygodę na ringu wystawowym. Będziemy kontynuować ustalanie wysokich standardów poprzez hodowanie zdrowych oraz pięknych Cairnów w ich budowie jak i temperamencie, a w szczególności CZŁONKA TWOJEJ RODZINY!

 

Odwiedź nas, nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Prosimy o ustalenie terminu przyjazdu z jednodniowym wyprzedzeniem. W przypadku jeśli w domku jest już jeden psi członek rodziny zachęcamy do przyjazdu z ulubieńcem. Wszystkie rodziny zapraszamy do Gdyni po odbiór malucha.

 

Po wcześniejszym uzgodnieniu szczegółów istnieje możliwość odbioru wybranego szczenięcia w trakcie naszych wyjazdów do Warszawy, Płocka lub Poznania.

 

Archiwum zdjęć szczeniąt cairn terrier Edeus (FCI) Miot "W":