Szczenięta cairn terrier wrzesień 2018 - Sonata Belzebuba 

Szczenięta rozwój czwarty tydzień:
Nasze maluszki wyszły z etapu pełzaków i dzielnie skaczą jak króliczki. Mają za sobą wizytę u weterynarza i zostały odrobaczone zgodnie ze swoją wagą. Systematyczne odrobaczanie piesków jest bardzo ważne w ich rozwoju, pozwala im na lepsze przyswajanie wapna oraz witamin ze specjalnie przygotowanych posiłków oraz mleka matki. Za dwa tygodnie będziemy na przeglądzie miotu a do tego czasu czekamy na wyjście wszystkich ząbków, więcej kochanego ciałka i przytulaśnej słodyczy.

Wszystkie maluchy cairn terrier z jesiennego miotu "Sonata Belzebuba” umieściliśmy poniżej. Nasze szczenięta wyjeżdżają w różne części Polski jak też rozjeżdżają się po świecie, Floryda Arizona Kalifornia (US), Południowa Afryka, Węgry, Litwa, Niemcy, Holandia. Poniżej umieściliśmy foldery ze zdjęciami dostępnych szczeniąt. 

Wszystkie szczenięta Cairn Terrier rodzą się i wychowują w naszym domu. Każde z nich jest przez nas kochane, starannie socjalizowane do bycia towarzyszem rodziny z dziećmi oraz przygotowywane na przygodę na ringu wystawowym. Będziemy kontynuować ustalanie wysokich standardów poprzez hodowanie zdrowych oraz pięknych Cairnów w ich budowie jak i temperamencie, a w szczególności CZŁONKA TWOJEJ RODZINY! 

Szczenięta Cairn Terrier
Script logo