Jesteśmy zrzeszeni w:

EDEUS F.C.I. W's Astonishing Ashe - "Ashe"


  • INTCH ROCHCumLaudae MDCH ROCH MECH PHCH PLJRCH
    EDEUS F.C.I. W's Astonishing Ashe
    INTCH ROCHCumLaudae MDCH ROCH MECH PHCH PLJRCH <br> EDEUS F.C.I. W's Astonishing Ashe

  • EDEUS F.C.I. W's Astonishing Ashe - head
    EDEUS F.C.I. W's Astonishing Ashe - head

  • Matka: PLCH PLJRCH LT Winner'11 Berlin Winner'11
    Matka: PLCH PLJRCH LT Winner'11 Berlin Winner'11

  • Ojciec: INTCH PTCH D by G Du Harpouy D'auzan
    Ojciec: INTCH PTCH D by G Du Harpouy D'auzan

Ukończone Championaty oraz osiągnięcia:

INTCH ROCHCumLaudae MDCH ROCH MECH PLCH PHCH PLJRCH, 5 x CACIB, 2 x Res.CACIB, 11 x CAC/CWC, 8 x Best of Breed, 5 x Best Dog, 3 x Junior Winner, 3 x Best Junior, 1 x Best Male Puppy, 1 x Best Baby in Breed, 1 x Best Baby

Reproductor


Ojciec:
INTCH PTCH
D By G Du Harpouy D'auzan

Matka:
PLCH, PLJRCH, 3 x CACIB, 2 x Best of Breed, 3 x Res.CACIB, 9 x CAC/CWC, 5 x Best Adult Female, "SIEGER BERLIN" 2011, "LITHUANIAN WINNER" 2011, 4 x Junior Winner, 3 x Best Junior, 2 x Best Puppy, 1 x Best Baby
TATUUM O'NEAL Seglavi


Kliknij na każde zdjęcie by je powiększyć natomiast poniżej znajdziesz Pedigree oraz osiągniecia wystawowe (ostatni rok 2014 czeka na aktualizację):

Sire:
INTCH PTCH
D by G Du Harpouy D'auzan

FRCH
Glenmore's Yukon Gold

DKCH 
Tribuns Bertie Bott
SECH DKCH NOCH LUCH NLCH DEVDHCH VV03
Tribuns Jovial
SECH DKCH 
Tribuns Karin Lejonhjarta
Glenmore's O'mailley NOCH  SECH DKCH NORDCH
Tribuns Yellow Sovereign
DECH DEVDHCH
Strubbelpeter Hej Duva
FRCH
Zalazar La Bonne
DKCH NORDV00 
Tofthus' Jefferson
DKCH 
Tofthus' Edison
Tofthus' Nocturne
Zalazar Yummy-Yummy DKCH 
Tam O'shanter's in The Nick Of Time
Zalazar Special Edition
Dam:
PLCH PLJRCH LT Winner'11
Berlin Winner'11
Tatuum O'Neal Seglavi

MULTICH INTUCH SUCH D/VDH-CH D/KFT-CH PLCH
Hjohoo's As Good As Hjo Are
MULTICH EUW'09 IRCH GBCH SUCH FINUCH NUCH DKUCH
Birselaw Billy Fury
GBCH
Birselaw Buddy Holly
GBCH
Penticharm Dusky Princess At Birselaw
SUCH DKUCH
Hjohoo's Good Vibrations
Chardas Cevin Costner
WW'06 WW'08 SUCH DKUCH FINUCH PLCH PLWinner'06
Hjohoo's Hjour Loving Knock Me Off
INTCH PLCH JRPLCH ROCHV-ce MID.&EAST.EUROPEAN WINNER'07 ClubWinner PL'07 & '09&BOB V-ce PL WINNER'07
Rihanna Magor

PLCH JRPLCH PLWinner'04
Hjohoo's Connection Forever Hjoung
INTUCH SUCH FINUCH
Rottriver's Connecting People
SUCH
Hjohoo's I Believe In Hjo
PLCH JRPLCH
Ramaya Psia Parafia
INTCH PLCH JRPLCH
Tjeps Epsilon Falron
PLCH JRPLCH
Tjeps Oineus Larisa


Międzynarodowe oraz Krajowe Wystawy Psów:


 

Bydgoszcz (PL), November 25th 2012
National Dog Show (CAC)
Judge Nina Karlsdotter (S)
Best Baby and Best Baby in Breed


Bydgoszcz (PL), February 9th 2013
National Dog Show (CAC)
Judge Ms Anna Winiarska  (PL)
Best Male Puppy


Leszno (PL), June 1st 2013
International Dog Show (CACIB)
Judge Krystyna Opara (PL),
Junior Class, Excellent 1st ,Junior Winner and Best Junior in Breed


Gdynia (PL), June 23rd 2013
National Dog Show (CAC)
Judge Aleksandra Sękowska - Miros (PL),
Junior Class, Excellent 1st ,Junior Winner and Best Junior in Breed, Best of Breed


Olsztyn (PL), July 7th 2013
National Dog Show (CAC)
Judge Aleksandra Jaworska (PL)
Junior Class, Excellent 1st ,Junior Winner and Best Junior in Breed, Best of Breed


Solec Podolski (PL), September 15th 2013
Club Terrier and Balck Russian Terrier Show (CAC)
Judge Andrzej Kaźmierski (PL)
Intermediate Class, Excellent, 2nd, Silver Medal


Chisinau (MD), October 5th 2013
Moldova International Dog Show (CACIB)
Judge Boris Chapiro (FR)
Open Class, Excellent, 1st, CAC/CWC, Res.CACIB 


Chisinau (MD), October 5th 2013
Montenegro National Dog Show (CAC)
Judge Augusto Benedicto S. Santos III (PH)
Open Class, Excellent, 1st, CAC/CWC, Best Dog


Chisinau (MD), October 5th 2013
Philippine National Dog Show (CAC)
Judge Ludmila Lavrova (MD)
Open Class, Excellent, 1st, CAC/CWC, Best Dog


Chisinau (MD), October 6th 2013
Montenegro National Dog Show (CAC)
Judge Miodrag Vretenicic (ME)
Open Class, Excellent, 1st, CAC/CWC


Chisinau (MD), October 6th 2013
Philippine National Dog Show (CAC)
Judge Hans van den Berg (NL)
Open Class, Excellent, 1st, CAC/CWC, Best Dog, Best of Breed


Chisinau (MD), October 6th 2013
Moldova International Dog Show (CACIB)
Judge Cristian Stefanescu (RO)
Open Class, Excellent, 1st, CAC/CWC, CACIB, Best of Breed


Poznan (PL), October 26th 2013
International Dog Show (CACIB)
Judge Cathy Delmar (IRL)
Intermediate Class, Excellent, 1st, CAC/CWC, CACIB, Best of Breed


Poznan (PL), October 27th 2013
International Dog Show (CACIB)
Judge Viva Maria Soleckyj Szpunar (PL)
Intermediate Class, Excellent, 1st, CAC/CWC, Res. CACIB


Głogów (PL),  January 24th 2014
International Dog Show (CACIB)
Judge Steven Seymour (AU)
Champion Class, Excellent, 1st, CAC/CWC, CACIB, Best of Breed




Podsumowanie osiągnięć:


Champion of Moldova
Champion of Montenegro
Philippine Champion
Junior Champion of Poland
3 x CACIB
2 x Res.CACIB
9 x CAC/CWC
6 x Best of Breed
3 x Best Dog
3 x Best Junior in Breed
3 x Junior Winner
1 x Best Male Puppy

1 x Best Baby in Breed
1 x Best Baby